Apostilės                                                                                                                                     

Apostilės, notarinis patvirtinimas, vertimas - tai  kompleksinė paslauga įmonėms ir individualiems klientams visoje Lietuvoje.

   

Mes garantuojame saugų, nuoseklų ir kokybišką Jūsų dokumentų sutvarkymą.

Siūlome vieną iš efektyviausių kompleksinių paslaugų. Palyginkite mūsų kainas  su mūsų konkurentų ir jūs pamatysite, kad mes siūlome patraukliausią paslaugą visais atžvilgiais.

Turite klausimų? Nedvejodami susisiekite su mumis ir mes mielai suteiksime nemokamą konsultaciją.

Dokumentų tvirtinimas apostile – tai dokumentų tvirtinimo pažyma, kuria tvirtinamas dokumente esančio parašo, pasirašiusio asmens pareigų ir antspaudo tikrumas. Šia pažyma galima tvirtinti dokumento originalą arba notariškai patvirtintą kopiją (nuorašą). Toks dokumentų tvirtinimas yra reikalingas tam, kad vienos valstybės dokumentus galėtų svarstyti kitos valstybės institucijos. Dokumentas su pritvirtinta apostile galioja visose valstybėse, prisijungusiose prie Hagos konvencijos (1961 m. spalio 5 d.) dėl užsienio valstybėse išduotų dokumentų legalizavimo panaikinimo. Jei vykstate arba siunčiate dokumentus į užsienį, kur ketinate kreiptis į užsienio šalies  institucijas, tokiu atveju apostilizavimas Jums bus reikalingas.

Svarbu:

Dokumentai, išduoti iki 1990 m. kovo 11 d., turintys Lietuvos Tarybų Socialistinės Respublikos (LTSR) atributiką, negali būti nei legalizuojami, nei tvirtinami apostile. Jie turi būti pakeisti naujais dokumentais.

Visi dokumentai turi būti tvarkingi ir įskaitomi. Jeigu dokumentą sudaro keli lapai, jie turi būti susiūti arba turi būti pareigūno parašas kiekviename lape. Kiekvienas dokumentas yra tvirtinamas atskirai.

Visai nesvarbu ar Jūs gyvenate Lietuvoje ar užsienyje, dokumentus apostilizavimui galite mums siųsti paštu ar per skubių suntų tarnybas, o apostile patvirtintus dokumentus mes Jums atsiųsime registruotu paštu. Susisiekite su mumis ir mes viską sutvarkysime!

Mūsų komanda laukia jūsų klausimų! Skambinkite tel. +370 677 85885 arba rašykite el. paštu info@apostiles24.lt